У Міжнародний день захисту дітей Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека розпочала роботу літнього читального залу «Сквер літературного читання» у міському сквері імені Тараса Шевченка.![літ3](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/06/літ3-300x200.jpg)
Цей проект підтримується бібліотекою уже третій рік поспіль. Метою проекту є привернення уваги громадськості міста до інноваційних послуг, які надає сьогодні бібліотека, підвищення ролі книги та престижу читання.![літ2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/06/літ2-300x200.jpg)
До уваги відвідувачів скверу імені Тараса Шевченка бібліотекарі запропонували: презентацію книжково-ілюстративної виставки «Вічна магія книги»; юридичний лікнеп «Знай свої права», за участі представників Хмельницької обласної громадської організації «Подільська правова ліга»; експозицію виставки майстрині Ольги Балюк та майстер-клас «Лялька-мотанка «Нерозлучники»», під час якого зацікавлені мали нагоду спробувати себе в ролі майстрині – створити власними руками ляльку-мотанку «Зайчик-нерозлучник»; бібліотекарі разом з відвідувачами декламували вірші українських класиків та сучасних поетів. Усі бажаючі мали можливість зробити селфі з героєм програми «Королевою-Газетка».
Літній читальний зал діятиме впродовж літнього періоду щовівторка та щочетверга з 11.00 до 15.00 год. Відвідувачі зможуть ознайомитися з новинками літератури, що надійшли до бібліотеки, погортати свіжу пресу, взяти участь у творчих зустрічах з місцевими письменниками, майстер-класах, вікторинах та інших цікавих заходах, отримати кваліфіковану консультацію бібліотекаря, поспілкуватися і просто змістовно та з користю провести свій вільний час.
Запрошуємо до Літнього читального залу!![літ4](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/06/літ4-300x200.jpg)
![літ5](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/06/літ5-300x200.jpg)