До Року англійської мови у Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці в рамках проекту Молодіжної секції УБА «Display – кросинг» відбулось відкриття виставки «Книжковий Біг-Бен», яка подорожує всією Україною.![IMG_7405](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/06/IMG_7405-300x200.jpg)
Мета виставки сформувати у читачів позитивний образ Великобританії як країни, мову якої вивчають, ознайомити з визначними місцями Лондона, спонукати до вивчення та вдосконалення мови, визвати інтерес до читання в оригіналі.
На виставці було представлено книжкову композицію у вигляді Біг-Бену, матеріали для вивчення англійської мови, художню літературу мовою оригіналу, книги з країнознавства, а також плакати визначних місць Англії. Розділи виставки «Читаємо в оригіналі», «Мова, що стирає кордони», «Do you speak English?» допомогли присутнім отримали додаткову інформацію про країну, її культуру, мову та англомовних письменників.![IMG_7416](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/06/IMG_7416-300x200.jpg)
Всі учасники відкриття здійснили подорож вулицями Лондона, побували біля будинку парламенту від вежі Big Ben до вежі Victoria. Пройшовши через Tower Bridge вони продовжували знайомитися з визначними місцями Лондона. Особливо їх зацікавив Букінгемський палац, біля воріт якого стояв королівський гвардієць. Панорама Лондона в картинках привернула увагу усіх присутніх.
Учні та студенти учбових закладів міста декламували сонети Шекспіра, інсценували уривок з п’єси Шекспіра «Приборкання норовливої», танцювали, виконували твори з репертуару Бітлз.![IMG_7425](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/06/IMG_7425-300x200.jpg)
Виставка триватиме до 5 червня, а далі відвідає інші бібліотеки України, в тому числі і нашої області.
Варіації виставки кожної бібліотеки – учасника відображаються на сторінці проекту у соціальній мережі Facebook.