Напередодні Дня журналіста у сесійній залі Будинку Рад відбулися урочистості. Журналістів, репортерів, кореспондентів із професійним святом привітали керівники області та голова обласної організації Національної спілки журналістів України. Кращі з кращих представників “четвертої влади” отримали Почесні грамоти та цінні подарунки.![алексанян](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/06/алексанян-300x190.jpg)
Артисти Хмельниччини підготували для журналістів свої подарунки – музичні. Вітання винуватцям свята цього дня адресував переможець багатьох конкурсів та фестивалів, український Робертіно Лоретті – Андранік Алексанян.
Свою творчість дарував і дивував дитячий камерний оркестр першої музичної школи імені Миколи Мозгового (керівник – Ольга Луценко).
Кілька власних пісень виконав поет-пісняр, бард, історик та волонтер Сергій Білецький.![IMG_7137](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/06/IMG_7137-300x225.jpg)
У передсвятковий день журналістам бажали великих тиражів, цікавих проектів, розширення кола друзів, творчого неспокою, реалізації сміливих ідей, задумів та планів, досягнення нових висот на ниві журналістики.![IMG_7135](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/06/IMG_7135-300x225.jpg)
А учасники Продюсерського центру “Спалах” виступили із композицією “Діти України прагнуть миру” . Це було своєрідне послання до народу, який веде бойові дії на території нашої держави.![IMG_7144](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/06/IMG_7144-300x225.jpg)