В обласному художньому музеї відбувся семінар директорів державних музеїв та державних історико-культурних заповідників області на тему: “Основні напрямки діяльності музеїв на сучасному етапі”. Участь у ньому взяли 26 музейних працівників краю. Серед запрошених гостей – науковці Центрального державного кінофотофоноархіву України ім. Г.С. Пшеничного.![сем3](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/06/сем3-300x199.jpg)
Особлива увага на семінарі приділялась запровадженню інноваційних форм роботи. Дані питання у ході круглого столу були всебічно висвітлені у виступах заступника директора Кам’янець – Подільського державного історичного музею-заповідника Карпової Т.М., заступника директора державного історико – культурного заповідника «Межибіж» Западенка І.В.![сем4](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/06/сем4-300x199.jpg)
“На шляху до європейської моделі музею”, “Музей – центр культури, освіти і виховання” – теми виступів директора обласного художнього музею Чернової Л.В. та її співробітників.![сем5](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/06/сем5-300x199.jpg)
Крім того, під час занять слухачі отримали практичні поради щодо експертизи цінності аудіовізуальних документів; розглянули проблеми зберігання, використання та обліку аудіовізуальних документів. З доповідями виступили Берковський В.Г., КІН, директор Центрального державного кінофотофоноархіву України ім. Г.С. Пшеничного, заступник директора даного закладу КІН Ємельянова Т.О. та завідувач сектору зберігання та обліку Анахов С.П.![сем2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/06/сем2-300x199.jpg)
Подібні зустрічі важливі і потрібні музейникам краю, адже дають можливість обмінятися досвідом, дізнатися багато нового та цікавого.![сем1](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/06/сем1-300x199.jpg)