Закінчилось навчання у школах, але шкільне подвір’я продовжує вабити та збирати дітлахів – запрацювали літні табори. Хмельницький обласний краєзнавчий музей пропонує низку пізнавально-розважальних заходів: екскурсії, лекції, майстер-класи для дітей, які відпочивають та оздоровлюються у літніх пришкільних таборах.![IMG_5851](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/06/IMG_5851-300x225.jpg)
Постійними активними відвідувачами музею є учні ЗОШ № 30. Днями вони знову завітали до закладу і поринули у цікавий світ природи, де разом із екскурсоводами, відшукали вимерлий світ мамонтів, дізналися чи розмовляють метелики, подорожували глибинами 12 морів, побували у традиційній подільській хаті з піччю та мисником, приміряли на себе домотканий національний одяг, відчули музейний дух експонатів багатьох століть. Нікого не залишив байдужим унікальний музейний раритет – дерев’яний велосипед.![IMG_5849](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/06/IMG_5849-300x225.jpg)
![IMG_5852](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/06/IMG_5852-300x225.jpg)
![IMG_5857](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/06/IMG_5857-300x225.jpg)
![IMG_5861](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/06/IMG_5861-300x225.jpg)
![IMG_5863](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/06/IMG_5863-300x225.jpg)