В Україні триває акція «Напиши листа українському солдату!». Багато щирих дитячих послань линуть на Схід держави, де дитячі несміливі рядочки із хвилюванням читають наші воїни.
До цієї акції долучились і працівники відділу періодики та соціокультурної роботи обласної бібліотеки для юнацтва спільно з вихованцями пришкільного табору СЗОШ № 15 «Веселка».
Щоб підняти бойовий дух військовим, школярі написали щирі та зворушливі листи про те, що ми всі віримо у нашу перемогу, що хвилюємось і вболіваємо за наших героїв, чекаємо на них. Всі листи і малюнки – зворушливі, пройняті любов’ю та турботою, гордістю та вдячністю за подвиги українських солдатів. І в кожному прохання: «Поверніться живими!».
Бібліотекарі презентували книжкову виставку «Українці – нація героїв», на якій були представлені видання про сучасну історію нашої країни та її героїв.![письмо2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/06/письмо2-300x248.jpg)
Запрошені на акцію гості – Вадим Кривоклуб - військовослужбовець 79 бригади, волонтери Володимир Фомін та Галина Українець із вдячністю прийняли дитячі послання, пообіцявши передати їх адресатам.![письмо3](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/06/письмо3-300x287.jpg)
Тож нехай ці сонячні листи і малюнки стануть надійними оберегами для всіх героїв, які захищають нашу країну.