В рамках культурно-мистецького проекту «Мистецькі вихідні в Кам’янці-Подільському» та з нагоди Міжнародного Дня фотографа центральна міська бібліотека імені Костя Солухи організувала свято фотографії на Алеї закоханих.![фото1](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/07/фото1-300x225.jpg)
10 липня, напередодні свята фотомитців, для кам’янчан та гостей міста було презентовано фотосушку «I LOVE PHOTO». Кам’янець-Подільський славиться своїми талановитими та креативними митцями. На запрошення бібліотеки відгукнулось близько 20 фотографів. Це метри фотографії та початківці. Відвідувачі виставки мали змогу познайомитись з 200 чудовими фотографіями Петра Ігнатьєва, Каріни Каспрук, Ольги Комарової, Сергія Огородника, Олега Сінькова, Діани Слободянюк, Надії Степанюк, Руслана Романюка, Христини Руссу та інших. Фотомитці представили широкому загалу свою творчість, спілкувалися з колегами, проводили майстер-класи з фотографії та фотографували бажаючих. Відвідувачі фотосушки насолоджувались мистецтвом малювання світлом та особисто знайомилися з авторами фотошедеврів.![фото2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/07/фото2-300x225.jpg)
З Алеї закоханих виставку перенесено для поціновувачів фотомистецтва до відділу краєзнавства центральної бібліотеки. Тож запрошуємо усіх бажаючих отримати гарні враження від фотовиставки.![фото3](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/07/фото3-300x225.jpg)