Бібліотечний фестиваль знову відчинив свої гостинні двері для творчих і талановитих дітей нашого міста. Якщо раніше вони могли лише спостерігати за участю зірок у різноманітних шоу, то зараз у них з’явилася нагода втілити свої мрії в життя. А бібліотекарі з радістю допомагають їм у цьому. У справжню концертну залу перетворилася Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т.Г.Шевченка, адже там лунала прекрасна класична і сучасна музика.![б1](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/07/б1-300x225.jpg)
Зачарували глядачів грою на фортепіано та флейті Крістіна Ластовецька і Телеховська Софія. Наймолодша учасниця фестивалю Таня Дженджеруха, якій лише 4 роки, порадувала щирим та ніжним співом. А її сестричка Марійка представила свої творчі роботи.
Учасники фестивалю вражали не лише своїми здібностями, але й креативними сценічними образами. Олександра Глядченко, Юля Онофрійчук і Настя Шарамко вдало поєднали костюми із піснями. Запальні танці Юлії Алєксєєвої, Ілони Гори, Крістіни Калашникової додали гарного настрою глядачам.
Не залишилися поза увагою і дівчатка-подружки Настя Бабійчук і Віка Грица. Вони представляли ляльки-мотанки, які через волонтерів планують передати дітям зі Сходу України. Патріотичні мотиви лунали у пісні Марії Грузевич “Україна –це я!”, яку підспівували усі глядачі у залі. Яскраві образи пісочної анімації майстерно передавав Сергій Яхнюк.![б3](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/07/б3-300x225.jpg)
Усі учасники бібліофесту отримали грамоти від бібліотеки. А працівники закладу вкотре запевнилися, що українська земля багата талантами.![б4](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/07/б4-300x225.jpg)