5 серпня у Ріо-де-Жанейро стартували Ігри XXXI Олімпіади, які триватимуть до 21 серпня. 10 500 атлетів з 206 країн світу впродовж 17 днів розіграють 306 комплектів нагород у 42 олімпійських дисциплінах. Україну представляють 205 спортсменів у 27 видах спорту. Від Хмельниччини рекордне число учасників -11.
Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва на період Олімпійських ігор організувала олімпійський книжковий майданчик під відкритим небом.![ол2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/08/ол2-225x300.jpg)
Завдяки Хмельницькому обласному відділенню Національного Олімпійського комітету України ( відповідальний секретар Флентін Віктор Володимирович) у фонд бібліотеки надійшли унікальні видання про історію та розвиток олімпійського руху, серед яких: «Олімпійське сузір’я України», «Енциклопедія олімпійського спорту в запитаннях і відповідях», «Олімпійські ігри 1976-2012», «Зірки олімпійського спорту України 1994- 2008» , «Ігри XXXI Олімпіади. Ріо-де- Жанейро».![ол3](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/08/ол3-225x300.jpg)
Книжкова панорама знайомить хмельничан з великою кількістю книг про спорт, олімпійські ігри, а періодичні видання подають щоденник Олімпіади в Ріо.![ол4](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/08/ол4-225x300.jpg)
Бібліотекарі сподіваються, що приклад олімпійців навчить багатьох сміливо торувати складні життєві шляхи і приведе безліч зацікавлених у спортивні зали,на стадіони, в басейни.![ол1](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/08/ол1-225x300.jpg)