В рамках моніторингу «Місія в Хмельницькій області» в Шепетівській районній бібліотеці відбулася зустріч представників ГО «Крим SOS» Дениса Савченко та Єміннє Асанова з вимушеними переселенцями зі Сходу України на Шепетівщину. Переселенці отримали як юридичну так і практичну допомогу з різних питань. Радник Міністра соціальної політики України з питань ВПО по Хмельницькій області Олег Майданюк, крім консультації та допомоги як практично вирішити проблеми, запропонував допомогу через мережу Фейсбук в групі дня вимушених переселенців. Багато було невирішених проблем та запитань, але ніхто не залишився без допомоги.
![SAM_8301](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/08/SAM_8301-300x225.jpg)