У Хмельницькому обласному краєзнавчому музеї відкрилась виставка «Михайло Грушевський на Поділлі».![груш2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/09/груш2-300x225.jpg)
Відомий історик, етнограф, політичний діяч початку ХХ століття чимало зусиль доклав до здобуття нашою країною незалежності. Саме Михайло Грушевський очолював Центральну Раду Української Народної Республіки у буремні 20-ті роки минулого століття.![груш3](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/09/груш3-300x225.jpg)
Михайло Сергійович залишив багату наукову спадщину. Був членом Історичного товариства імені Нестора-Літописця, дійсним членом Чеської АН, почесним членом Київського товариства старожитностей і мистецтв, членом-кореспондентом ВУАН, багаторічним головою Наукового Товариства ім. Шевченка у Львові, завідувачем кафедри історії Львівського університету, автором понад 2000 наукових праць.![груш1](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/09/груш1-300x225.jpg)
Надзвичайно знаменно, що політична діяльність Грушевського тісно була пов’язана з Подільським краєм. Отож, в експозиції відвідувачі можуть оглянути збірку його творів, наукових робіт, побачити пам’ятні ювілейні монети Національного банку України, філателістичні видання, присвячені постаті видатного історика, гідного сина незалежної України.