10 вересня поточного року на базі Державного історико-культурного заповідника «Межибіж» в рамках науково-практичної конференції «Суспільство, держава і церква у спектрі міждисциплінарних досліджень», яку організовано Хмельницьким Національним Університетом, відбулось засідання круглого столу на тему: «Нові форми взаємовідносин держави і церкви у контексті розбудови громадянського суспільства в Україні».
![IMG_60501](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/09/IMG_60501-300x184.jpg)
Участь у засіданні взяли: заступник директора Департаменту у справах релігій та національностей Владиченко Л.Д., заступник начальника управління – начальник відділу управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації Граділь В.В., профільні спеціалісти сектору національностей та релігій управління, провідні науковці – релігієзнавці, представники релігійних громад Української Православної Церкви, Римсько – Католицької Церкви та Євангельських Християн Баптистів.![IMG_6080](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/09/IMG_6080-300x200.jpg)
Під час засідання науковці, представники влади та духовенства обговорювали актуальні проблеми державно – церковних відносин, а також практичні рекомендації щодо їх вирішення.![IMG_6101](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/09/IMG_6101-300x200.jpg)
Окрім самого засідання гостям було запропоновано ознайомитись з історією Меджибізької фортеці та старовинного містечка.