У День Незалежності волонтерсько-творчий десант побував у Києві. Там відбувся волонтерський фестиваль «Червона доріжка гідності», організований ГО «Воля громади». Символічно, що у день народження країни у самому серці столиці вшанували волонтерів з усіх куточків держави, котрі працюють у різних площинах, втім в одному напрямку – на благо України.![01](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/09/01-300x200.jpg)
Хмельниччину на даному заході презентувала Творча сотня «Рух до перемоги». Артисти-волонтери отримали відзнаку в номінації «Згуртовані мрією», а керівник Творчої сотні – письменниця, журналістка, кавалер ордена Княгині Ольги – Оксана Радушинська відзначена в номінації «Воїн світла».![02](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/09/02-300x200.jpg)
Далі дорога волонтерів «Руху до перемоги» простелилася на схід – до українських захисників у АТО. Спільно з 42 Гарнізонним будинком офіцерів (директор Сергій Чеплаков) за погодженням з Головним управлінням морально-психологічного забезпечення військовослужбовців ЗСУ навідалися до 28 окремої механізованої бригади. Подарували серію концертів у підрозділах бригади, передали смачні гостинці, книги, медикаменти, малюнки і обереги від дітей.![03](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/09/03-300x200.jpg)
Особлива складова творчих відвідин бійців на фронті – яскраві концертні прогами. От і цього разу звучала поезія Оксани Радушинської, котра традиційно вела програму, пісні українською, російською, італійською мовами, інструментальна музика. Для військовослужбовців грали-співали: студентка Національної академії державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького Mарія Мазур, працівники 42 ГБО Юрій Вилавський і Сергій Скоп, артисти обласної філармонії Олександр Якубов і Степан Дробіт. Волонтер Творчої сотні підполковник Фаріт Сахіпов провів практичні заняття за фахом з відповідними офіцерами бригади, поділився досвідом та передав матеріали для практичних занять.![04](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/09/04-300x200.jpg)
Дана благодійна поїздка відбулася за ініціативи та у співпраці з управлінням культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації.![06](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/09/06-300x200.jpg)
![07](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/09/07-300x200.jpg)
![08](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/09/08-300x200.jpg)
![09](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/09/09-300x200.jpg)
![10](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/09/10-300x200.jpg)