У м. Кам’янець-Подільський 20 вересня відбувся круглий стіл «Хмельниччина-Білорусь: подорожі і туризм», в якому взяли участь Президент всеукраїнської громадської організації “Асоціація платників податків України”, Надзвичайний і Повноважний Посол Грузії в Україні Грігол Катамадзе та генеральний директор ТОВ “Центр бізнес-розвитку”, голова білоруської взуттєвої фабрики “Батічеллі” Наум Кац, а також заступник начальника управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації Граділь В.В., директори державних історико-культурних заповідників «Межибіж» Погорілець О.Г. та «Самчики» Пажимський Б.О.
![20160920_151631](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/09/20160920_151631-300x168.jpg)
![6](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/09/6-300x200.jpg)
Гостям було презентовано проекти реконструкції казарм Старої фортеці в туристично-рекреаційний комплекс, Кушнірської башти в автентичний заклад ресторанного господарства з міні-броварнею та створення бальнеологічного курорту у м. Кам’янець-Подільський, а також туристичний потенціал Хмельницької області продемонстрували також директори державних історико-культурних заповідників «Самчики» і «Меджибіж».
![1](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/09/1-300x200.jpg)
![20160920_155238](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/09/20160920_155238-300x168.jpg)