Благодійну акцію із такою назвою проводить творча група першого українського повнометражного анімаційного фільму “Микита Кожум’яка” за підтримки дружини Президента України Марини Порошенко.
З 13 по 30 жовтня кожен відвідувач кінотеатру ”Планета” за бажанням може оплатити один або декілька квитків на спеціальний сеанс показу цього мультфільму для соціально незахищених дітей – вихованців державних дитячих будинків, дитячих будинків сімейного типу, дітей-сиріт, дітей , позбавлених батьківського піклування та з багатодітних родин.
Мультфільм “Микита Кожум’яка” демонструватиметься в кінотеатрі “Планета” з 2 по 7 листопада поточного року.
Не залишайтеся байдужими, подаруйте мультфільм дитині!![Mikita-Kozhumyaka-770x501](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/10/Mikita-Kozhumyaka-770x501-300x195.jpg)