kalendar2015_b

Подільська палітра

17 листопада у Хмельницькому обласному художньому музеї відбулось відкриття виставки робіт, представлених на обласний дитячий конкурс юних художників імені Людмили та Миколи Мазурів “Подільська палітра” та церемонія нагородження його переможців. палітра5фКонкурс заснований 2000 року редакцією газети “Проскурів” з метою вшанування пам’яті знаної хмельничанки, талановитої художниці  Людмили Мазур. Лауреати відзначаються уже сімнадцятий рік поспіль. Із часу заснування це був громадський конкурс на здобуття премії імені Людмили Мазур, а 2015 року рішенням Хмельницької обласної ради він набув статусу обласного дитячого конкурсу юних художників імені Людмили та Миколи Мазурів.На церемонії нагородження були присутні: головний редактор газети “Проскурів” Богдан Теленько; депутат обласної ради, начальник міського управління культури та туризму Артем Ромасюков; мистецтвознавець Людмила Рожко-Павленко; художник Оксана Мазур; заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко; заступник начальника відділу з питань внутрішньої політики, адміністративно-територіального устрою та інформаційного забезпечення Микола Панасюк.палітра3ф
Керуючись Положенням про обласний дитячий конкурс юних художників   ”Подільська палітра” конкурсний комітет у складі 7 осіб (Т.Зеленко, С.Цимбалюк, Л.Чернова, Б.Теленько, Л.Рожко-Павленко, О.Гуменчук, Л.Сковерко) визначив наступних лауреатів:
І категорія – молодша

-        Кузьмук Любомир, 7 р., «Чудовий весняний день», Ізяславська ДШМ, викладач – Півень Л.О.
-        Кузнецов Денис, 7 р., «Тренування на світанку», Хмельницька ДМШ №3, викладач – Сиван Л.Й.
-        Куць Вікторія, 9 р., «Мій родючий край», Хмельницька ДШМ «Райдуга», викладач – Сніцар З.Ю.
ІІ категорія – середня

-        Прядко Катерина, 11 р., «Ніч на Івана Купала», Хмельницька ДШМ, викладач – Чебан О.М.
-        Будяківська Яна, 12 р., «Турбота», Нетішинська ДХШ, викладач – Макарик А.М.
-        Стецюк Ірина, 12 р., «Пробудження», Хмельницька ДШО та ДПМ, викладач – Дударчук М.В.
ІІІ категорія – старша

-        Флорчук Костянтин, 13 р., «Екран історії ожив…», Волочиська ДШМ, викладач – Авдикович М.М.
-        Павленкова Вікторія, 15 р., «Вінок», Хмельницьке ВПУ №25, викладач – Богуш Т.С.
-        Гарбарук Тетяна, 16 р., «На крилах надії», Крупецький НВК, Славутський район, викладач – Гарбарук С.В.
Заохочувальні призи:
1. Трошина Мілєна, 8 р., «Родина», Хмельницька ДШМ, викладач – Кирнична С.І.
2. Фіщук Юлія, 11 р., «Хліб-сіль», Полонська ДХШ, викладач – Солодка Т.О.
3. Троян Ірина, 12 р., доріжки, силянки, гердан, Нетішинська ДХШ, викладач – Блінова А.В.
4. Луговий Ілля, 13 р., «Великодні візерунки», Полонська ДХШ, викладач – Солодка Т.О.
5. Каплицька Ярослава, 12 р., «Україночка», Деражнянська ДШМ, викладач – Бондар Г.С.
6. Підкова Валерія, 14 р., «Жар-птиця», Хмельницька ДШО та ДПМ, викладач – Сіренька Н.А.
7. Елеон Світлана, 16 р., «Вишивальниця», Шепетівська ДХШ, викладач – Овсянюк Т.
Цьогоріч до розгляду надійшло 224 художніх твори від 185 учасників із 31 навчально-виховного закладу.
Твори виконані в різних художніх техніках: розпис на тканині й склі, витинання, ліплення з пластиліну, традиційні малюнки аквареллю, гуашшю, тушшю, кульковими ручками та фломастерами, вишивка, бісероплетіння.
На пошук юних талантів, підтримку перших кроків здібних, наполегливих, працьовитих і спрямована обласна дитяча премія імені Людмили та Миколи Мазурів!
Експозиція працюватиме до 4 грудня.палітра2ф

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Червень 2017
П В С Ч П С Н
« Тра    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930