Благодійна патріотична акція до Дня Гідності та Свободи “З вірою в серці” об’єднала читачів Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т.Шевченка. Разом з дітьми пригадали бурхливі події на Майдані у Києві та у різних куточках України. Вшанували Героїв Небесної Сотні та воїнів АТО. До акції доєдналася голова благодійного фонду “Подих надії нації” Тетяна Юзепчук. Тендітна, щира дівчина повідала, як змінилося її життя у зв’язку з подіями Майдану. Тетяна вразила не лише дітей, а й бібліотекарів. Це людина з теплим серцем і глибокою душею, яка займається волонтерською діяльністю, їздить на Схід, відвідує у шпиталях наших захисників, а ще допомагає хворим дітям та тим, хто потребує допомоги. Таня запевнила, що Революція Гідності змінила свідомість українців, зробила нас небайдужими один до одного. Дівчина переконана, що Україна має майбутнє, і кожен з нас на своєму місці повинен робити добрі справи в ім’я своєї держави.
З вірою в серці учасники акції написали побажання воїнам, які охороняють кордони нашої України. Голуби миру, зігріті теплом дитячих сердець, поїдуть на Схід разом із волонтерами.
Особливих емоцій читачам додав ROOM-концерт “Музика для миру”. Нова українська поезія, кіно, музика пам’яті жертв Майдану, у виконанні Народного артиста України Володимира Смотрителя, Сергія Гуменного, Анастасії Шарамко, доторкнулися до потаємних кутиків дитячих сердець та запевнили кожного – перемога буде за нами!![юз2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/11/юз2-300x225.jpg)
Волонтер Хмельницького благодійного фонду “Центр Добриня” Олександр Баурін розповів про свої буденні та благородні справи. Адже саме завдячуючи таким людям, наші воїни отримують все необхідне для захисту кордонів держави, а головне – підтримку небайдужих, яка додає сили духу та мужності.![юз3](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/11/юз3-300x168.jpg)
Цього дня також відбулося відкриття виставки робіт учасників обласного фотопроекту “Повертайся живим”. На 250 фотороботах – військові на блокпостах та у хвилини тиші у зоні бойових дій, дбайливі волонтери, трепетні моменти зустрічі бійців, які повертаються з АТО. Найбільше робіт надіслали юні фотоаматори з Деражнянського, Ізяславського та Кам’янець-Подільського районів області.
Читачам бібліотеки презентовано бібліографічний літопис “Героїв пам’ятаєм імена”. Його перший випуск “Подільські небесні ангели” ознайомив дітей з нашими земляками, які поповнили ряди Небесної Сотні.![юз4](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/11/юз4-300x220.jpg)