Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва у грудні 2016 року запросив учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, загальноосвітніх закладів області до участі у конкурсі “Новорічна фантазія”. Започатковуючи конкурс організатори мали на меті відродити національні традиції у виготовлені дитячої іграшки, популяризувати дитячу художню творчість.![ігр5](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/ігр5-300x225.jpg)
У творчому змаганні взяли участь 130 учнів, переважна більшість з яких навчаються у мистецьких школах області. Конкуренція була значною, бо на конкурс надійшло біля трьохсот робіт з 18 шкіл естетичного виховання та 7 загальноосвітніх шкіл.![ігр4](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/ігр4-300x225.jpg)
Журі у складі директора Хмельницького ОНМЦКіМ заслуженого діяча мистецтв України Бєлєванцева А.В., завідуючої відділом народної творчості Сосніної О.В., завідуючої кафедрою “Образотворче мистецтво”, доцента гуманітарно-педагогічної академії Бучківської Г.В., заступника директора Хмельницької ДШО та ДПМ Барабаш М.В., завідуючої відділом образотворчого мистецтва Хмельницької ДШМ Поворознюк С.М., методиста навчально-методичного відділу ПСМНЗ Хмельницького ОНМЦКіМ Гута В.О. оцінили яскраві та барвисті дитячі роботи.![ігр3](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/ігр3-225x300.jpg)
Переможцями стали: Хмельницька Дар’я (Славутська ДШМ), Гаврилова Єлизавета (Кам’янець-Подільський НВК №9 ім. А.М.Трояна), Стаховська Дарина (Дунаєвецька ДШМ) – І місце; Андрусевич Яна (Хмельницька ДШМ «Райдуга»), Мосійчук Анастасія (Славутська ДШМ), Пастушок Іванна (Кам’янець-Подільська ЗОШ №12) – ІІ місце; Максімова Ілона (Хмельницька ДШМ), Ворощук Владлена (Славутська ДШМ), Семенчук Дарина (Хмельницька ДШМ «Райдуга») – ІІІ місце. Ще 20 учнів відзначені грамотами за цікаві творчі роботи.![ігр2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/ігр2-300x225.jpg)
Виставка, за оцінкою фахівців, дійсно вражаюча. Розкриваючи запропоновану тему Новорічних та Різдвяних свят, юні майстри вчергове підтвердили свою креативність, нестримну фантазію, бажання творити на радість собі і всім.![ігр1](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/ігр1-300x225.jpg)