У Нетішині, в мистецькій галереї «Арт-ПЛАСТ» відкрито виставку хмельничанина Олександра Гуменчука, заслуженого художника України.![вист1](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/вист11-300x225.jpg)
Усіх присутніх з творчістю майстра ознайомила Оксана Кононюк, директор Нетішинського міського краєзнавчого музею. Митець поділився своїми думками, поглядами, частинкою свого життя. Теплі відгуки прозвучали на адресу художника, оскільки його ненаративний живопис, виконаний у своєрідній авторській техніці, нікого не залишив байдужим.![вист2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/вист2-300x225.jpg)
Привітали автора виставки Іван Михасик, начальник управління культури, Галина Фурманчук, заслужений працівник культури, та інші гості. Експозиціонер Валерій Походонько висловив побажання щодо нових виставок пана Олександра в Нетішині.
Гарним музичним доповненням стали твори у виконанні вихованців місцевої школи мистецтв.![вист3](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/вист31-300x225.jpg)
Таким чином, у стінах мистецької галереї «Арт-ПЛАСТ» продовжується втілення проекту “Художники та майстри Хмельниччини”, започаткованого дещо раніше. Автори ідеї у майбутньому сподіваються на відкриття й нових імен творчих земляків-подолян.![вист4](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/вист4-300x225.jpg)