У літературній студії Шепетівської центральної районної бібліотеки відбулася презентація збірки віршів Зінаїди Зубарєвої ”Осіння зустріч”.
Поезія Зінаїди Іванівни незвичайна, з філософським змістом.
Прийшли привітати поетесу із визначною у житті подією її друзі, рідні та члени літературно – мистецької студії “Доля”. Читали вірші, спілкувалися, а ще були пісні та багато квітів.
Усі, хто завітав на презентацію, під час вже традиційного чаювання висловлювали слова вдячності поетесі за її творчість, влучне слово та вміння бачити прекрасне.![през1](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/през1-300x225.jpg)
![през2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/през2-300x225.jpg)
![през3](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/през3-300x225.jpg)
![през4](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/през4-300x225.jpg)
![през5](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/през5-300x225.jpg)
![през6](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/през6-300x225.jpg)
![през7](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/през7-300x225.jpg)