До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, який відзначають в Україні 14 грудня – в день завершення спорудження “саркофагу” над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської атомної електростанції, у Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці відбувся Урок історичної правди “Чорнобильське лихоліття навіки залишиться в пам’яті”.
Неймовірними, героїчними зусиллями вдалося приборками атом, що вийшов з-під контролю. Чорнобиль – і величезна трагедія, і символ мужності багатьох тисяч людей.![ава3](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/ава3-300x200.jpg)
Понад 14 тисяч громадян Хмельниччини брали участь і постраждали внаслідок ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції.![ава2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/ава2-300x200.jpg)
Під час заходу своїми спогадами поділився колишній мешканець міста Прип’ять, переселенець, ліквідатор наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції Іван Петрович Клименко. Учасники заходу переглянули документальну стрічку “Чорнобильська катастрофа” та ознайомились з книжково-документальною виставкою “Чорнобильське лихоліття назавжди залишиться в пам’яті…”.![ава1](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/ава1-300x200.jpg)
Уже давно віддзвеніли чорнобильські дзвони, але ми не маємо права забувати героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, представників усіх народів, які брали участь у ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції.