Днями до Кам’янець-Подільської міської дитячої школи мистецтв завітали клієнти територіального центру соціального обслуговування ”Турбота”. Шановних гостей до затишної мистецької вітальні школи покликала музика – емоційно наповнена, ритмічно багатюща та проникливо чуттєва. Це – танцювальна музика І половини ХХ століття.![ретро1](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/ретро11-300x180.jpg)
Програму “Улюблене ретро” підготував народний аматорський інструментальний ансамбль “Концертіно”, керівник Оксана Бордюк.
Танцювальна музика захопила слухачів метроритмікою, настроєм та сюжетністю. У виконанні “Концертіно” прозвучали всім відомі: пасадобль “Ріо-Ріта” Е. Сантеухіні, танго “Ель Чокло” А. Віллольдо, “Голубка” С. де Ірадьє, “Амапа” Й.Стороні, “Втомлене сонце” Є. Петербургського та “Танго” Б. Зерковича, “Вальс” із спектаклю “Принцеса Турандот” О. Козловського, “Вальс” з кінофільму “Під дахами Парижу” Р.Моретті, фокстроти “Марфуша” М.Мар’яновського, “Джон Грей” М.Блантера та всесвітньо відома романтична балада у музичному жанрі болеро “Бесаме Мучо” К.Веласкес.![ретро3](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/ретро31-300x275.jpg)
Зворушили присутніх і пісні “Червона троянда” А.Горчинського у майстерному виконанні народного аматорського вокального ансамблю “Красниця” (керівник Оксана Гора) та “Кісас” О.Фарреса – соліст Вадим Козловський.![ретро4](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/ретро4-300x180.jpg)
Підсилила емоційне сприйняття музичних творів автор сценарію та ведуча Ірина Шпортак, яка підібрала цікавий змістовний матеріал про історію створення та жанр кожного концертного номеру.![ретро2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/ретро21-300x251.jpg)
Слухачі бурхливими оплесками дякували виконавцям за гарний концерт, який для них підготували: перша скрипка та керівник ансамблю “Концертіно” – Оксана Бордюк, скрипка-альт – Ольга Кріль, віолончель – Лілія Дюкар, контрабас – Віталій Бондін, ударні – Олег Ящук, фортепіано – Валентин Луценко, вокал – Вадим Козловський та учасниці вокального ансамблю “Красниця” Оксана Гора (керівник колективу), Олена Гнатюк, Ірина Шпортак, Марія Омельчук та Ірина Добровольська.![ретро5](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/ретро5-300x180.jpg)
Гості школи довго не розходились, ділились враженнями, спогадами, дякували виконавцям за отриману насолоду від концертної програми.![ретро6](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/ретро6-300x180.jpg)