Дитячий музичний спектакль за мотивами казки Ганса Крістіана Андерсена “Снігова королева” показали у Церкві “Зоря життя”.
Відвідала виставу Ірина Трунова, начальник управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації. У сценарій казки увійшла Різдвяна історія про народження Ісуса Христа, його любов та спасіння людства. Разом з героїнею – Гердою глядачі поринули у захоплюючу та цікаву подорож, зустрілися з різними героями. Кожен у ході дійства мав ще одну нагоду переконатися, що віра і любов завжди перемагають зло.![сніг2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/сніг2-300x168.jpg)
Виставу подивилися близько 700 гостей. Цікаві декорації, яскраві костюми, музичне оформлення та гра акторів нікого не залишили байдужими.![сніг3](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/сніг3-300x225.jpg)
Планується, що вже 21 січня за підтримки управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації ще один показ вистави відбудеться на сцені обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Старицького. Проект запланований і реалізуватиметься в рамках заходів з відзначення в Україні 500-річчя Реформації.![сніг4](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/сніг4-300x225.jpg)
![сніг5](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/сніг5-300x225.jpg)
![сніг6](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/сніг6-300x225.jpg)
![сніг7](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/сніг7-300x168.jpg)
![сніг8](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/сніг8-300x225.jpg)