Відповідно до Закону України “Про професійний розвиток працівників” проведена атестація у Хмельницькій обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка. У роботі атестаційної комісії взяла участь начальник управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації Ірина Трунова. Атестація пройшла у діловій, творчій атмосфері.![атест1](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/атест1-300x168.jpg)
Працівники бібліотеки проявили професіоналізм, знання, висловили своє бачення щодо перспектив розвитку бібліотеки. Це був підсумок діяльності усіх відділів бібліотеки та кожного працівника. Атестаційною комісією оцінено вклад кожного у справу підтримки читання на Хмельниччині, розвиток творчих здібностей та формування інформаційної культури читачів, а також співпрацю бібліотеки з творчими спілками та громадськими організаціями.![атест2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/атест2-300x168.jpg)
Ірина Миколаївна запропонувала розширити партнерство бібліотеки з іншими закладами культури, підтримку управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації у проведенні творчих конкурсів для дітей.