В обласному науково-методичному центрі культури та мистецтва представники мусульманської громади міста за запрошені гості відзначили Маулід – День народження Пророка Мухаммеда.![IMG_8007](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/IMG_8007-300x225.jpg)
Від управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації присутніх привітала Олена Западенко. Вона, зокрема, зазначила, що Хмельниччина є поліетнічним та поліконфесійним краєм, де в мирі і злагоді живуть та працюють представники понад 90 національностей та народностей. Характерним є те, що мусульманська громада є яскравим прикладом людей, які закликають жити в добрі, вірі та єдності з усіма оточуючими.![IMG_8011](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/IMG_8011-300x225.jpg)
Урочистості розпочалися з читання священного Корану, який виголосив представник Духовного управління мусульман України Шейх Маірбек. З вітальним словом до присутніх звернувся Імам міста Хмельницького Шейх Абдуль Карім.![IMG_8015](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/IMG_8015-300x225.jpg)
Впродовж вечора розповідали про життя і діяння останнього пророка Мухаммеда та закликали слідувати його повчанням. Прославляли пророка і піснями у виконанні ансамблю “Нур”.![IMG_8008](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/IMG_8008-300x225.jpg)
Захід відбувся у теплій та затишній атмосфері. Гостей частували східними солодощами.![IMG_8016](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/IMG_8016-300x225.jpg)
![IMG_8018](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/IMG_8018-300x225.jpg)
![IMG_8019](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/IMG_8019-300x225.jpg)