У справжню різдвяну світлицю, наповнену затишком та теплом зимової казки, перетворилася Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т.Г.Шевченка. Любителі народних звичаїв і традицій та поціновувачі декоративно-прикладного мистецтва завітали на обласний фестиваль-конкурс серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Хмельницької області “Велика Коляда” та на відкриття виставки вертепів і витинанок “Рай розвився – син божий народився”.![кол1](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/кол1-300x225.jpg)
Приємно зазначити, що співпраця із Державним центром естетичного виховання учнівської молоді розфарбовує життя яскравими новорічними барвами. Фестиваль-конкурс “Велика Коляда” об’єднав у різдвяних переспівах 15 співочих колективів професійно-технічних закладів області. Відвідувачі бібліотеки сповна насолодилися співом різдвяних колядок. А учасники фестивалю з хвилюванням очікували рішення журі. У роботі журі взяла участь начальник сектору з питань культури, мистецтва та навчальних закладів управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації Світлана Цимбалюк. Компетентне журі визначило 6 переможців-колективів, серед яких 1 місце здобув вокальний гурт Хмельницького професійного ліцею, керівники Б. Гжегожевський, Н. Суходольська з колядкою “На Різдво Христове”.![кол2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/кол2-300x225.jpg)
Виставка вертепів та витинанок “Рай розвився син Божий народився” додала читальній залі справжнього різдвяного колориту. Вона була представлена у 18 вертепах із природніх матеріалів у різних техніках декоративно-прикладного мистецтва. А красномовна палітра українських витинанок полонила усіх присутніх, щирими сюжетами та філігранною технікою. За результатами конкурсу найкращим визнаний вертеп Деражнянського професійного аграрного ліцею, а найвищу нагороду серед витинанок отримала робота вищого художнього професійного училища № 19 м. Гриців.![кол3](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/кол3-300x225.jpg)
Усіх бажаючих запрошуємо познайомитися з експонатами виставки до 21 січня 2017 року.![кол4](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/кол4-300x225.jpg)