kalendar2015_b

Побачив світ новий універсальний бібліографічний довідник

Вийшов з друку черговий випуск довідково-інформаційного видання “Календар знаменних і пам’ятних дат Хмельниччини 2017″. Календар підготовлений творчим колективом обласної  універсальної наукової бібліотеки.
У ньому, як завжди, цікава і корисна інформація – довідковий матеріал про пам’ятні дати історії, соціально-економічного, культурного, літературного життя області у 2017 році, ювілеї уродженців та визначних діячів,  видатних особистостей Хмельниччини та відомих людей, які життєво і творчо пов’язані з краєм. Це ґрунтовний універсальний бібліографічний довідник, який містить 477 позицій.
Видання побудоване за традиційною схемою і складається з двох розділів: хронологічного переліку дат і 41-ї авторської текстової довідки з бібліографічними списками. Довідки розкривають найвизначніші пам’ятні дати, як от: 655 років з часу першої писемної згадки про Бакотський скельно-печерний монастир, 225 років Конституції “Миньковецької держави”, 25-річчя відновлення діяльності Хмельницького обласного об’єднання товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка; значну кількість імен відомих особистостей минувшини, ювілейні дати яких відзначатимемо у 2017 році. Серед них – вчені, громадсько-просвітницькі діячі, літератори, композитори, художники: Ігнацій Сцібор-Мархоцький, Іван Теодорович, Валер’ян Поліщук, Микола Магера, Василь Жабенко, Станіслав Кшановський, Аркадій Гаєвський, Володимир Гагенмейстр.
Вагоме місце відведено також відомим людям сьогодення.
До написання текстових довідок долучилися науковці, краєзнавці, письменники, мистецтвознавці, освітяни. Важливим моментом є те, що у цьогорічному виданні подано відомості про нові події і ювілеї, не повторюючи дат попередніх років.
Рекомендаційно-бібліографічний довідник доповнюють іменний покажчик ювілярів та відомості про авторів, які брали участь у написанні історичних та біографічних довідок.
Видання адресоване науковцям, освітянам, працівникам культури і мистецтва, громадським активістам, краєзнавцям, студентам, усім, хто цікавиться минувшиною і сьогоденням рідного краю.
Календар надійшов в усі центральні районні та міські бібліотеки області.
З “Календарем знаменних і пам’ятних дат Хмельниччини 2017″  можна ознайомитися у відділі краєзнавства обласної універсальної наукової бібліотеки.kalendgrudlena1

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Липень 2024
П В С Ч П С Н
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031