Дорогі подоляни!
Щиро вітаю усіх християн, хто святкує за Григоріанським календарем, зі світлим святом Різдва Христового!
Різдвяні свята є особливими для наших подільських родин, вони завжди несуть найкращі сподівання, віру у торжество добра і справедливості, кличуть до милосердя, співчуття і розуміння.
Нехай Господь разом зі святами принесе мир на нашу українську землю, принесе спокій, радість, щастя, добробут у кожну сім»ю. Нехай виправдаються очікування кожного серця!
Щиро бажаю усім здоров»я, добра, успіху!
Веселих різдвяних свят!
Христос рождається! Славімо його!
З повагою,
голова Хмельницької обласної
державної адміністрації О. Корнійчук
![різдво](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/різдво-300x250.jpg)