На виконання спільного наказу Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області та управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації відбувся огляд – конкурс на кращий клубний заклад області щодо право освітньої роботи.![20161228_110901](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/20161228_110901-300x180.jpg)
Метою конкурсу є активізація закладів культури на місцях, пошук нових форм і методів підвищення правової культури та правової освіти жителів міст, селищ, сіл, виявлення і поширення кращого досвіду організації правоосвітньої роботи клубних закладів.
За результатами висновків комісії переможцями визнано Кам’янець-Подільський міський будинок культури, міський будинок культури Полонської об’єднаної територіальної громади та Волочиський міський будинок культури “Гармонія”.![20161228_111354](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/20161228_111354-300x180.jpg)
Церемонія нагородження переможців відбулася сьогодні за участю Ірини Трунової, начальника управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації та Віктора Худняка, начальника Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області.