15-16 січня у Чернівцях відбувся VI Благодійний фестиваль “Маланка Фест 2017″. Вперше учасником неймовірного дійства, свідками якого стали близько 40 тисяч людей з різних регіонів України, став колектив з Хмельниччини – Зразковий фольклорний гурт “Щедрик” Славутської дитячої школи мистецтв (керівник Тетяна Маліновська).
На розсуд глядачів колектив представив обряд традиційного щедрування. Виступ одержав багато схвальних відгуків від учасників заходу та гостей фестивалю, а від дирекції заходу “Щедрик” отримав багато подарунків та запрошення на майбутні заходи. Юні подільські дарування повернулися з відчуттям справжнього свята, позитивом та неймовірними емоціями!![мал1](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/01/мал1-300x225.jpg)
Фестиваль Маланок (Маланка Фест) – це видовищне святкове дійство, яке презентує колоритну традицію маланкування Буковини, що представлена українською, бессарабською, гуцульською, молдавською, румунською маланкою.![мал3](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/01/мал3-300x225.jpg)
Фестиваль виступає інструментом об’єднання усіх різновидів традицій маланкування та є локацією, де колективи мають можливість продемонструвати свої вміння, знання, а також перейняти досвід, ознайомитися з особливістю та багатогранністю маланкування.
Завданням дійства є відродження різдвяно-новорічних унікальних традицій, народних свят Буковини та інших регіонів України.![мал4](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/01/мал4-300x225.jpg)