Для кожної людини настає час, коли потрібно зробити свій вибір, обираючи професію або захоплення до душі. У стрімкому світі сучаного життя важко зорієнтуватися, а головне – не схибити та не потрапити під негативний вплив однолітків. Зустрічі з цікавими людьми різних професій, молодіжних організацій та осередків допоможуть підліткам зорієнтуватися.![пласт2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/01/пласт2-300x225.jpg)
Цього разу бібліотечний журфікс гостинно запросив семикласників до знайомства з представниками Хмельницького осередку Національної скаутської організації “Пласт”. Члени організації повідали про важливість патріотичного самовиховання української молоді. Голова осередку Олександр Процун повідомив, що “Пласт” – найбільша та найстаріша українська скаутська організація, яка діє у багатьох країнах світу та об’єднує пластунів України й української діаспори. В Україні кількість пластунів понад 6 000 осіб. У “Пласті” розвивають лідерство, фізичну вправність, творчі здібності та зберігають вірність традиціям.![пласт1](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/01/пласт1-300x225.jpg)
Діти довідалися про дві невід’ємних складових організації – це початкові туристичні знання та активні розвиваючі ігри на логіку, мислення, інтуїцію. Вони активно брали участь у логічних іграх та конкурсах. Пластуни також розповідали про мандрівки Україною та світом, наметові табори, спортивні змагання. “Стати скаутом насправдідуже просто. Головне треба мати бажання,” – говорить Олександр Процун. Маємо надію, що ряди пластунів поповнять читачі бібліотеки. Адже сучасна молодь повинна бути активною та цілеспрямованою.