Хмельницький обласний академічний музично-драматичний театр імені М. Старицького запрошує на казку “Велике жабеня”, яка відбудеться 22 січня о 12:00 год.
“Велике жабеня” – це дитяча казка про справжню дружбу, яка склалася між Жабеням та Кроликом. У лісі, де проживають звірі — головний король Лев. Всі його сумлінно слухаються. Та одного дня король ставить перед звірами завдання, за яким на сніданок він має з’їсти одного з них. Звичайно, вибір падає на найслабкішого та найменшого — Кролика. Та свого друга рятує Жабеня завдяки своїй хоробрості та вірі у власні сили.![жабеня](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/01/жабеня-294x300.png)