23 січня викладачі Кам’янець-Подільської дитячої школи мистецтв Інна та Валентин Луценки запросили учнів, їхніх батьків та викладачів до Мистецької вітальні на захід, присвячений святкуванню 98 –й річниці з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Ведучі свята – учні Прийма Евеліна та Осадчий Влад разом з гостями пригадали сторінки історії свята Соборності України з 1919 до наших днів.![соб1](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/01/соб11-300x225.jpg)
В концерті взяли участь учні: інструментальний ансамбль Adagio (клас викладача Оксани Бордюк), Горошко Єлізавєтта (клас викладача Оксани Гори), Карпюк Марія (клас викладача Оксани Гори), Кержнер Марія (клас викладача Ольги Кріль), вокальне тріо у складі Костиненка Дениса, Шебінського Назара, Овсяннікова Олександра (клас викладача Руслана Вознюка), дует Співак Вікторії і Грінчевської Каріни (клас викладача Ірини Добровольської) та викладачі школи: вокальне тріо у складі Оксани Гори, Марії Омельчук, Надії Ферманюк.![соб2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/01/соб21-300x225.jpg)
Хвилиною мовчання вшанували всіх героїв, які полягли у боротьбі, захищаючи суверенітет, незалежність та територіальну цілісність нашої України.![соб3](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/01/соб31-300x225.jpg)
![соб5](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/01/соб5-300x225.jpg)
![соб4](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/01/соб4-300x225.jpg)