kalendar2015_b

Оголошення про конкурс на заміщення посади директора Державного історико – культурного заповідника “Самчики”

Управлінням культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації оголошено конкурс на заміщення посади директора державного історико – культурного заповідника “Самчики” (Хмельницька область, Старокостянтинівський район, с. Самчики).

1) Строк приймання документів на участь у конкурсі: документи на участь у конкурсі приймаються з 1 лютого по 1 березня  2017 року.
2) Дата початку формування конкурсної комісії: з 1 лютого 2017 року.
3) Умови проведення конкурсу
Основною умовою проведення конкурсного відбору є його відкритість.
Представники засобів масової інформації мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії, крім випадків проведення закритого засідання та (або) таємного голосування.
До участі у конкурсі не допускаються особи, які:
−      за рішенням суду визнані недієздатними або їх дієздатність обмежена;
−      мають судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або  не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
−      є близькими особами або членом сім’ї керівників управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації. Особа, яка бере участь у конкурсі подає такі документи:

  1. заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  2. автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
  3. копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
  4. два рекомендаційні листи довільної форми;
  5. мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації: м. Хмельницький, вул. Грушевського, 87, 29000, відповідальна особа – Долінська Ольга Віталіївна, контактний телефон: (0382) 76-28-29, електронна адреса: infokult16@gmail.com  з позначкою “документи на конкурс ДІКЗ  “Самчики”.

Особа може подати інші документи на свій розсуд, які можуть засвідчити її професійні чи моральні якості.
Відповідальність за достовірність поданої інформації несе кандидат.
4) Вимоги до кандидатів для участі у конкурсі
Кваліфікаційні вимоги:
-       вища освіта;
-       стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;
-       володіння державною мовою;
-       здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім  і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.
6) Інформація, що стосується умов праці, відомості про матеріально-технічну базу державного історико – культурного заповідника “Самчики”, фінансову звітність за попередній бюджетний період закладу культури розміщується на веб-сайті управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації.

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Травень 2024
П В С Ч П С Н
« Січ    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031