kalendar2015_b

Оголошення щодо добору кандидатур від громадських організацій у сфері культури для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора державного історико – культурного заповідника “Самчики”

Управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації оголосило конкурс на заміщення посади директора державного історико – культурного заповідника “Самчики”.

Керуючись Законом України “Про культуру” управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації розпочинає прийом пропозицій від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатур для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора   державного історико – культурного заповідника “Самчики”.

Членами конкурсної комісії можуть бути:
−        незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;
−        члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;
−        члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:
−        за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
−        має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або  не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
−        є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи Управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації;
−        є членом трудового колективу державного історико – культурного заповідника «Самчики».

Відбір кандидатур для включення до складу конкурсної комісії від громадських організацій здійснюється шляхом жеребкування.
−        Для участі у жеребкуванні громадська організація на паперових та електронних носіях подає управлінню культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації до 17 лютого 2017 року лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії, копію статуту громадської організації, завірену належним чином. До листа додаються заява та анкета, за формами, що розміщені на веб-сайті управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації.
−        Кандидатура, яка подана більш ніж однією громадською організацією, до участі у жеребкуванні не допускається. Відповідальність за достовірність поданих даних несуть кандидат і громадська організація, що рекомендує кандидатуру для включення до складу конкурсної комісії.

Подані пропозиції розглядаються протягом 21-22 лютого 2017 року.

−        Жеребкування буде проведено в приміщенні Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки, інформаційно-ресурсний центр “Вікно в Америку” (м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 28, 29013,  ) 24 лютого 2017 року.

Телефон для довідок: (0382) 76-28-29, відповідальна особа – Долінська Ольга Віталіївна, адреса електронної пошти: infokult16@gmail.com (з позначкою “кандидатури до складу конкурсної комісії ДІКЗ  “Самчики” (“назва громадські організації”)).

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Травень 2024
П В С Ч П С Н
« Січ    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031