31 січня весь мистецький світ відзначав знаменну дату – 220-ти річчя від дня народження австрійського композитора, одного з основоположників романтизму в музиці, автора понад тисячі музичних творів, серед яких понад 600 пісень, дев’ять симфоній, велика кількість творів камерної та літургійної музики, Франца Шуберта. Цій даті був присвячений мистецько-пізнавальний вечір у Кам’янець-Подільській міській дитячій школі мистецтв. Його провела Світлана Вітковська.
Цікава бесіда супроводжувалася демонстрацією світлин композитора різних періодів життя та відеопереглядом найвідоміших творів композитора. Під час заходу прозвучали також твори у виконанні учнів викладача Ольги Кріль: Богомолова Сергія та Муляра Андрія у супроводі концертмейстера Лілії Дюкар.
![шуб4](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/02/шуб4-300x225.jpg)
![шуб2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/02/шуб2-300x225.jpg)