У Хмельницькому обласному художньому музеї відбулося відкриття унікальної виставки мікромініатюр відомого майстра Володимира Казаряна “Восьме чудо світу”.![вист4](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/02/вист4-300x199.jpg)
На виставці представлені шедеври мікромініатюрного мистецтва, що вважаються неперевершеними творіннями рук людських! Філігранні мікроскульптури, розміщені на макових зернах, чарівні квіти, встановлені на людському волосі, портрети і шаржі знаменитостей на рисових зернах, приголомшливі своєю витонченістю мережива з 1/100 людської волосини, караван верблюдів у вушку голки, підковану блоху, яка закріплена на кінчику волосини і багато інших мікромініатюрних творінь, які не мають аналогів у світі!![вист2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/02/вист2-300x199.jpg)
Кожна мікромініатюра — це “ноу-хау”, так як створюється за особливою авторською технологією на межі людських можливостей. Мікрошедеври майстер створює в паузах між ударами серця. Своєю творчістю Володимир Казарян демонструє безмежність людських можливостей.![вист3](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/02/вист3-300x199.jpg)
На виставці також були представлені книги автора — тритомник віршів — “Апофеоз любові”, “Апофеоз мудрості” і “Апофеоз життя”. Автор вважає, що тільки наповнюючи душі і серця людей любов’ю, світлом і добром можна змінити світ на краще.
Виставка діятиме до 2 квітня.![вист1](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/02/вист1-300x199.jpg)