Під такою назвою у читальному залі Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки відбувся урок мужності, приурочений до Дня Героїв Небесної Сотні.![сотня1](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/02/сотня1-300x200.jpg)
Про події Євромайдану, подвиг Героїв Небесної Сотні та майбутнє України ішла розмова під час проведення заходу, на який були запрошені справжні патріоти України: активісти Євромайдану, учасники бойових дій в зоні АТО, волонтери, творча інтелігенція міста: Лідія Ярохно – активний учасник подій на Майдані, керівник Старокостянтинівської Просвіти імені Т. Г. Шевченка; Тетяна Юзепчук – голова благодійного фонду “Подих надії нації”; Назар Чепко – учасник Майдану, боєць добровольчого батальйону; Віктор Данилевський – учасник Євромайдану, учасник АТО; Михайло Цимбалюк – член Національної спілки письменників України; Любов Габрух – активна учасниця подій на київському Майдані; Галина Корицька – член Хмельницького обласного осередку Всеукраїнської творчої спілки “Конгрес літераторів України”.![сотня2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/02/сотня2-300x200.jpg)
У заході взяли участь студенти Хмельницького кооперативного Торговельного-економічного інституту, які розповіли про наймолодшого Героя Небесної Сотні – студента Тернопільського кооперативного торговельного-економічного коледжу Назара Войтовича та виконали пісню, присвячену його пам’яті.
Учасники заходу переглянули фрагменти документального фільму “Хроніка подій на Майдані”. Хвилиною мовчання вшанували цвіт української нації: Небесну Сотню київського Майдану, воїнів, котрі загинули на Сході України та наших земляків, які віддали своє життя за волю та незалежність української держави.
Присутні ознайомились з книжковою виставкою “Герої не вмирають! Слава Україні!”. Завершився захід “Молитвою за Україну”.