kalendar2015_b

Запрошуємо на відкриття виставки “Діячі України”

3 березня, о 16:00 у Хмельницькому обласному художньому музеї відбудеться відкриття виставки “Діячі України” клубу ілюстраторів Pictoric (м. Київ).відкр
“Діячі України” – проект про відомих українців, що популяризує нашу історію та культуру мовою сучасного графічного мистецтва. Новий погляд на видатних особистостей, відтворений у плакатах, пропонує альтернативу шаблонним портретам зі шкільних підручників: кожен художник, залежно від власного бачення, спираючись на традиції української графіки, декоративного мистецтва, дитячої ілюстрації ХХ століття, відтворює образ певної особистості чи рефлексує на її діяльність.
У експозиції представлено 96 плакатів 33 ілюстраторів клубу Pictoric.
Клуб ілюстраторів – активна спільнота у своїй галузі, яка об’єднує дизайнерів-графіків та художників-ілюстраторів, кожен з яких відрізняється оригінальністю та самобутнім авторським стилем, що відповідає актуальним тенденціям у графічному мистецтві. Метою клубу є популяризація та розвиток якісного естетичного продукту у формі ілюстрації, що зможе на європейському рівні гідно представляти Україну. До кураторської групи об’єднання входять Олена Старанчук, Анна Сарвіра, Олег Грищенко, Анастасія Денисенко, які придумують та безпосередньо організовують проекти, залучаючи своїх колег.
Молоді художники, які портретують видатних українців, відзначені на міжнародних виставках ілюстрації та публікуються у відомих світових журналах. Виходять друком їхні та ілюстровані ними авторські книги.
Розпочавшись 2014 року проект вже подорожував багатьма містами України, був у Польщі та Грузії; перевтілився в інші формати: листівки, блокноти, футболки. І як підсумок, у грудні минулого року, було презентовано однойменну книжку, яка є водночас початком нових історій.
Виставка діятиме до 2 квітня.

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Травень 2024
П В С Ч П С Н
« Січ    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031