kalendar2015_b

Визначено імена провідних митців, обдарованих дітей і творчої молоді, які отримуватимуть стипендії голови облдержадміністрації

Сьогодні відбулося засідання двох комісій із визначення претендентів на спеціальні стипендії. 10 персональних стипендій провідним митцям області та 10 персональних стипендій обдарованим дітям і творчій молоді засновано розпорядженнями голови облдержадміністрації у 2005 році.
У відповідності з Положенням про персональні стипендії для провідних митців області, кандидатами на їх здобуття можуть бути митці, творчість яких здобула широке визнання і служить збагаченню духовності народу, примноженню цінностей культури і мистецтва Хмельниччини. Мета цієї акції – матеріальна підтримка і заохочення до творчої діяльності таких людей.20170303_105628 У відповідності з Положенням про персональні стипендії для обдарованих дітей і творчої молоді,  кандидатами на їх здобуття можуть бути обдаровані діти і творча молодь, які досягли високого виконавського рівня, проводять активну творчу діяльність суспільного значення, а їхні досягнення є вагомим внеском у культурно-мистецькі надбання області, сприяють культурно – естетичному вихованню підростаючого покоління і населення загалом.20170303_105707
Персональні стипендії присуджуються на конкурсній основі в галузі музичного, образотворчого, декоративно-прикладного, хореографічного та театрального мистецтва терміном на календарний рік. При цьому  враховуються результати роботи кандидатів на стипендію за попередніх 3 роки.20170303_105806
До складу комісії по присудженню персональних стипендій  для обдарованих дітей та творчої молоді увійшли: Бирка Юрій Ігорович – т.в.о. заступника голови – керівника апарату, голова комісії; Трунова Ірина Миколаївна начальник управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації, заступник голови комісії; Граділь Валентина Володимирівна – заступник начальника управління – начальник відділу управління культури, національностей, релігій  та туризму облдержадміністрації, секретар комісії; Бернацький Віктор Юрійович – директор Хмельницького музичного училища імені В. Заремби; Боруца Оксана Анатоліївна – директор Хмельницької музичної школи №1 імені Мозгового;   Коваленко Олена Олександрівна – заступник директора з навчально-виховної роботи хореографічного відділення Хмельницької дитячої  школи мистецтв; Нікітюк Лідія Степанівна- директор Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва; Стан Таїсія Сергіївна – заступник директора по навчально-методичній частині Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва; Цимбалюк Світлана Дмитрівна- завідуюча сектором з питань культури, мистецтва навчальних закладів та туризму управління культури, туризму і курортів облдержадміністрації; Чергіндзія Фатіма Олексіївна – солістка обласної філармонії, заслужена артистка України.20170303_110011
За результатами тривалого обговорення і таємного голосування визначено імена стипендіатів:
Венглюк Наталія – учениця 6-го класу народної музики Антонінської музичної школи, солістка зразкового дитячого фольклорного гурту «Родовід»,
Гулевич Павло – студент IV курсу відділу «Фортепіано» Хмельницького музичного училища імені В.І.Заремби,
Клопова Анна – учениця 5-ого класу декоративно-прикладного мистецтва Деражнянської районної дитячої школи мистецтв,
Красюк Віталій – учень 8 класу музичного відділення класу дерев’яних духових інструментів (сопілки) Хмельницької дитячої школи мистецтв,
Ляшук Михайло – учень 5 класу оркестрового відділу Ізяславської дитячої школи мистецтв,
Маковій Марія – студентка ІІІ курсу відділу «Оркестрові струнні інструменти»   Хмельницького музичного училища імені В.І.Заремби,
Семінська Ярина  - учениця 6 класу (фортепіано)  ПСМНЗ «Нетішинська міська школа мистецтв»,
Чайка Анна – учениця  III класу Славутської дитячої школи мистецтв,
Шевчука Ілля – студент  Хмельницького музичного училища імені В.І.Заремби,
Харченко Артем – волонтер, учень гуртка «Гри на гітарі» 42-ого гарнізонного будинку офіцерів.
До складу комісії з присудження персональних стипендій для провідних митців області увійшли: Бирка Юрій Ігорович- т.в.о. заступника голови – керівника апарату, голова комісії; Трунова Ірина Миколаївна – начальник управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації, заступник голови комісії; Долінська Ольга Віталіївна – головний спеціаліст управління культури, національностей, релігій та туризму   облдержадміністрації, секретар комісії; Драган Олександр Васильович – директор Хмельницької обласної філармонії; Бернацький Віктор Юрійович – - директор Хмельницького музичного училища імені В. Заремби; Стан Таїсія Сергіївна – голова обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України; Шпулак Галина Станіславівна – директор обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького.
За результатами обговорення і таємного голосування визначено імена стипендіатів:
Бордюк Оксана Миколаївна – викладач Кам’янець-Подільської міської дитячої  школи мистецтв, керівник народного аматорського інструментального ансамблю викладачів «Концертіно», дитячого ансамблю скрипалів «Адажіо», інструментального ансамблю «Аrs nova»,
>Голоднюк Олег Миколайович – старший викладач відділу «Народні інструменти» Хмельницького музичного училища імені В.І.Заремби,
Деркач Людмила Олексіївна – викладач-методист вищої по класу фортепіано ПСМНЗ «Нетішинська міська школа мистецтв»,
Левченко Ольга Вадимівна – артистка   академічного симфонічного оркестру Хмельницької обласної філармонії,
Остапенко Анатолій Вікторович – артист драми, провідний майстер сцени Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького,
Панасюк Ольга Євгенівна – викладач хореографічного відділення  Волочиської дитячої школи мистецтв, керівник зразкового колективу сучасної хореографії «Сузір’я» Волочиської дитячої школи мистецтв,
Раковський Віктор Геннадійович – майстер самчиківського розпису, учасник народної художньої студії «Просвіт» с. Самчики, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України,
Сердунич Любов Андріївна – письменниця, журналістка, дослідниця голодоморів, член Національної спілки журналістів України, краєзнавців України, Асоціації дослідників голодоморів в Україні,
Тончук Наталія Олександрівна – керівник народного аматорського фольклорного ансамблю «Веснянка» Полянського сільського будинку культури Шепетівського району,
Якубов Олександр Миколайович – лауреат Всеукраїнського фестивалю-конкурсу,  соліст-інструменталіст (баян) Хмельницької обласної філармонії.
Щомісячно впродовж календарного року провідні митці будуть отримувати по 300 грн., обдарована творча молодь по 200 гривень.

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Травень 2017
П В С Ч П С Н
« Кві    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031