Напередодні Міжнародного жіночого дня для усіх жінок управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації підготували справжній подарунок – майстер-клас з живопису. Усе відбувалося в арт-галереї ”Ренесанс”, що у ТЦ “Ріко”. Допомагала нам втілити свої художні фантазії справжній майстер своєї справи – Вікторія. Багато з нас сьогодні вперше працювали з масляними фарбами, професійними пензлями, мольбертами. Процес став настільки захоплюючим, що не помітили, як швидко промайнув час.
У кожного вийшов свій “шедевр”. Хтось віддав перевагу пейзажу, хтось – квітам, метеликам… Кожна, незважаючи на результат, відчула себе справжнім художником, отримла море позитивних емоцій, відпочила від буденних справ.
Тепер створені власноруч картини прикрашатимуть наші домівки і кабінети.
Щиро дякуємо за такий приємний подарунок Роману Вікторовичу Пісковецькому – директору арт-галереї.
![image-0-02-05-f2f70f69d0e50b8cdaca2eae2d5312388bdbb338921e768b82055f499c7f5156-V - копия](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/03/image-0-02-05-f2f70f69d0e50b8cdaca2eae2d5312388bdbb338921e768b82055f499c7f5156-V-копия-225x300.jpg)