У Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтва урочисто відкрито обласну виставку художніх творів майстрів народного мистецтва “Весняний вернісаж”. В експозиції виставки представлено понад 200 художніх виробів 37 членів Національної спілки майстрів народного мистецтва та атестованих майстрами у НСМНМ України.![он1](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/03/он1-300x224.jpg)
Серед них барвисті вишиті сорочки, блузи, рушники, а також вироби з соломи, прикраси, народна картина, розписи на шовку. Особливо виділяються своєю майстерністю витинанкові панно. Популярності набуває народна лялька, яка теж представлена на виставці. Ляльки виготовлені з ниток, шнурів, тканини, природних матеріалів, а також кераміки. Художнє різьблення деревини, гончарство представили у виставці кращі майстри області.![он2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/03/он2-300x224.jpg)
Загалом виставка добре скомпонована і виділяється високим художнім рівнем виконання. Вона діятиме до 31 березня цього року. Організатори виставки – Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва та Хмельницький обласний осередок Національної спілки майстрів народного мистецтва України запрошують хмельничан та гостей міста відвідати її з 10:00 до 17:00 щоденно, крім суботи та неділі.![он3](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/03/он3-300x224.jpg)
![он4](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/03/он4-300x224.jpg)
![он5](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/03/он5-300x224.jpg)
![он6](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/03/он6-300x224.jpg)