У відділі краєзнавства Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки відбулась презентація чергового 10 випуску науково-краєзнавчого збірника “Хмельницькі краєзнавчі студії”.![кра1](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/03/кра1-300x200.jpg)
Збірник містить науковий доробок членів Хмельницької міської організації Національної спілки краєзнавців України та дослідження науковців інших регіонів України з історії Поділля та Волині. Видання присвячене директору Державного архіву у Хмельницькій області Байдичу В.Г. з нагоди його 60-річчя.
Голова Хмельницької міської організації Національної спілки краєзнавців України Юрій Блажевич презентував збірник, ознайомив з актуальними тематиками досліджень, які увійшли до збірника, розповів про здобутки в науково-дослідницькому житті членів міської організації НСКУ, окреслив основні пріоритетні напрямки діяльності спілки на найближчий період.![кра2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/03/кра2-300x161.jpg)
У презентації науково-краєзнавчого збірника “Хмельницькі краєзнавчі студії” взяли участь автори 10 випуску – науковці, краєзнавці, освітяни: Олександр Григоренко, Віктор Адамський, Олександир Байдич, Сергій Єсюнін, Віталій Галатир, Юрій Олійник, Віталій Лавренчук та інші. Присутні привітали Володимира Григоровича Байдича з ювілеєм.![кра3](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/03/кра3-213x300.jpg)