kalendar2015_b

Визначено переможців ІV етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості “Об’єднаймося ж, брати мої!”

Конкурс, присвячено пам’яті Тараса Шевченка – людини, творчість якої є визначною для нашої нації та знаною на весь світ. Впродовж  багатьох років цей захід сприяє виявленню і державній підтримці майбутньої плеяди  юних митців, майбутніх художників.
Популяризація творчої спадщини видатного сина українського народу, утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства, активізація виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, державна підтримка талановитої молоді та творчої праці викладачів, керівників студій  ось ті пріоритетні напрямки розвитку сучасної мистецької освіти, які підтримує Конкурс.
Цього року у своїх роботах учасники  продемонстрували не лише майстерність, розвинені навички та невпинний пошук натхнення. Перш за все, вони  довели, що молоде українське покоління – це люди, які усвідомлюють себе українцями, єдиною нацією, відчувають гордість за своїх предків, історію, засвідчують власну життєву позицію, пошук свого місця у сучасному суспільстві.
Серед переможців в номінації декоративно-прикладне мистецтво – Катерина Мельник, учениця Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, з роботою “Ти край мій, моя батьківщина…” ( батик),  викладач – Дударчук Марина Володимирівна.
Серед переможців в номінації образотворче мистецтво – Валерія Лаптута, учениця Волочиської дитячої школи мистецтв, з роботою “Світе тихий, краю милий…” ( графіка, папір, маркер), викладач – Єрменчук-Гручман Ганна Михайлівна.
Вітаємо  переможців і бажаємо ніколи не зупиняйтеся на досягнутому! Нехай перемога у цьому конкурсі додасть Вам наснаги, впевненості у своїх силах і можливостях, та підсилить жагу до нових перемог, творчих звершень на благо України. Бажаємо, щоб кожен день був плідним і насиченим, а нові підкорені вершини стали втіхою для ваших батьків та викладачів!брати брати1 брати2

За матеріалами Державного методичного центру навчальних закладів культури і мистецтв України

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Травень 2024
П В С Ч П С Н
« Січ    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031