kalendar2015_b

“Радея-Dance” відкриває таланти

З 31 березня по 02 квітня Кам’янець-Подільський зустрічав учасників Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва “Радея-Dance”. Захід уже став традиційним, адже проводиться вп’яте і саме тут юні таланти можуть показати себе і на інших подивитися.рад2
Цьогоріч “Радея” зібрала понад сімсот учасників з різних куточків України. Оцінювало учасників компетентне журі, у складі якого були директор департаменту гуманітарної політики Альона Кузема, директор обласної телерадіокомпанії “Поділля-Центр” Тетяна Колісніченко, співзасновник балету «А-6» Адам Уедраого, відомі українські хореографи Володимир Чорнобиль та Ігор Николишин.рад5
Від імені міського голови Михайла Сімашкевича привітав кам’янчан та гостей міста його заступник Вадим Савчук, який побажав яскравих перемог та незабутніх вражень від фестивалю.рад1
У рамках фестивалю-конкурсу на головній площі Старого міста для всіх учасників фесту і танцівників проходив майстер-клас від співзасновника відомого балету «А6» Адама Уедраого.рад3
МС, ді-джей і представник сучасної хореографії Адам Уедраого спершу провів флешмоб зі всіма бажаючими, а після дав майстер-клас із хіп-хопу. Наприкінці танцювального марафону хореограф-постановник конкурсу “Королева України-2013″ у жанрах Hip-Hop, Break Dance, Jazz Funk, а також режисер хореографічного шоу для відкриття Чемпіонату Європи з футболу в Україні “Євро-2012″ організував справжні батли біля Ратуші.рад6
Лауреатами конкурсу ІІІ ступеню стали дитячий хореографічний ансамбль “Косівські візерунки” (м. Косів), студія танцю “Golden Dream” (м. Чернівці), дитячий театр-студія “Арабеск” (м. Чернівці), ансамбль танцю “Райдуга” (м. Іршанськ),  ансамбль танцю “Амельянс” (м. Іршанськ), зразковий танцювальний колектив “Модерн” (м. Галич), солістки зразкового хореографічного театру “Росинка” Катерина Чеглокова та Каміла Діденко (м. Харків), студія класичного танцю “Pinna Ballet” (м. Хмельницький).рад4
Другі місця розділили народний ансамбль пісні і танцю “Дністер” (м. Заліщики), зразковий хореографічний колектив “Зіронька” (м. Харків), зразковий ансамбль танцю “Максі» (м. Кам’янець-Подільський), зразковий ансамбль сучасного танцю “Купава” (м. Хмельницький), зразковий ансамбль танцю “Вертуни” (с. Гірка Полонка), зразковий ансамбль танцю “Росинка” (м. Рожище), дитячий хореографічний колектив “Екшен” (м. Теофіполь), студія танцю “Golden Dream” (м. Чернівці), солістки колективу класичного танцю “Подих” Руслана Войкова і Єлизавета Герасименко (м. Дніпро).
Дипломи за перші місця отримали зразковий ансамбль танцю “Вертуни” (с. Гірка Полонка), зразковий хореографічний театр “Росинка” (м. Харків), народний ансамбль сучасного танцю “Апельсин” (м. Кам’янець-Подільський), дитячий театр-студія “Арабеск” (м. Чернівці), студія східного та сучасного танцю “Аджанта” (м. Кам’янець-Подільський), народний ансамбль танцю “Кам’янчанка” (м. Кам’янець-Подільський), колектив класичного танцю “Подих” (м. Дніпро).
Володарем Гран-Прі визнано народний ансамбль танцю “Закаблуки” з м. Харкова.

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Жовтень 2017
П В С Ч П С Н
« Вер    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031