kalendar2015_b

“Подільський дивоцвіт”

31 березня – 1 квітня 2017 року на виконання плану роботи управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації в Кам’янець-Подільському коледжі культури і мистецтв відбувся обласний конкурс виконавців на народних інструментах серед учнів спеціалізованих мистецьких навчальних закладів “Подільський дивоцвіт”.ф1
Конкурс організовано для виявлення та підтримки юних талановитих виконавців на народних інструментах, підвищення їх технічної та художньої майстерності, популяризації творів українських композиторів та виконавства на народних інструментах.ф2
В творчих змаганнях взяли участь 170 учнів з 28 музичних шкіл та шкіл мистецтв Хмельницької області.ф3
Традиційно конкурсанти демонстрували свою майстерність у номінаціях баян, акордеон, бандура, домра, балалайка, сопілка, скрипка, гітара у двох вікових категоріях: молодша – з 9 до 12 років, старша – з 13 до 17 років.ф4
До складу журі увійшли завідувач сектору управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації С.Д. Цимбалюк, викладачі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка  В.М. Лабунець та І.Г. Маринін, викладачі Хмельницького музичного училища ім. Заремби О.В. Левчук і О.М. Король, викладачі коледжу та початкових мистецьких навчальних закладів міста.ф5
Конкурс продемонстрував високу професійну майстерність юних виконавців.ф6

Номінація – сопілка

ІІІ місце – Кращук Ілля – Волочиська  дитяча школа мистецтв, викладач Андрієвський О.В.
IІІ місце – Артьомова Юліана -  Шарівська  дитяча музична школа, викладач Гжегожевський В.Е.
IІ місце – Галаш Дарія -  Шарівська  дитяча музична школа, викладач Гжегожевський В.Е.
IІ місце – Королюк Андрій -  Кам’янець-Подільська дитяча школа мистецтв, викладач Заремський М.А.
ІІ місце – Венгер Дмитро – Деражнянська  районна дитяча школа мистецтв, викладач Чорний Ю.В.
І місце – Кикилик Владислав – Хмельницька  дитяча музична школа № 2, викладач Манькевич А.М.
І місце – Биць Віталій – Волочиська  дитяча школа мистецтв, викладач Андрієвський О.В.

Номінація – гітара

молодша група

IІІ місце – Шостак Олександра – Городоцька дитяча музична школа, викладач Іваніцька Н.В.
IІІ місце – Цебрик Даніїл – Кам’янець-Подільський  НВК № 9, викладач Іваніцька Н.В.
IІІ місце – Кащишин Костянтин – Хмельницька  дитяча школа мистецтв, викладач Рікановська О.Ю.
IІ місце – Коцемир Анастасія – Хмельницька  дитяча школа мистецтв «Райдуга», викладач Бідюк А.Ф.
ІІ місце – Бабюк Регіна – Кам’янець-Подільська міська музична школа  ім. Ф. Ганіцького, викладач Рябчук В.А.
І місце – Баталов Максим – Кам’янець-Подільський  НВК № 9, викладач Колбасов Л.Л.

старша група

ІІІ місце – Гетьман Дем’ян – Хмельницька  дитяча музична школа № 3, викладач Брилянт О.В.
IІ місце – Мулявка Тимур – Хмельницька  дитяча школа мистецтв, викладач Рікановська О.Ю.
I місце – Гігаурі Поліна – Хмельницька  дитяча музична школа № 1, викладач Лукін Т.В.

Номінація – балалайка

молодша група

ІІІ місце – Олійник Руслан – Хмельницька  дитяча музична школа № 1, ім. М.Мозгового, викладач Лукін Ю.О.
ІІ місце – Юрченко Денис – Кам’янець-Подільський  НВК № 9, викладач Шумський В.О.
І місце – Кльоц Карім – Кам’янець-Подільський  НВК № 9, викладач Шумський В.О.

Номінація – домра

молодша група

ІІІ місце – Зіменко Олександра  – Кам’янець-Подільський  НВК № 9,викладач Іваніцька Н.В.
ІІІ місце – Жуковська Діана  – Шепетівська  дитяча музична школа, викладач Кунець В.О.
ІІ місце – Ганін Тетяна – Кам’янець-Подільська міська музична школа  ім. Ф. Ганіцького, викладач Петручик О.Ю.
ІІ місце – Безкоровайна Діана  – Шепетівська дитяча музична школа, викладач Рабощук Н.А.
І місце – Ганасюк Оксана  – Кам’янець-Подільський  НВК № 9, викладач Кунець В.О.

старша група

ІІІ місце – Гут Катерина  – Кам’янець-Подільський  НВК № 9, викладач Геплюк Н.В.
ІІІ місце – Бученко Аркадій – Кам’янець-Подільська міська музична школа ім. Ф. Ганіцького, викладач Горченко Р.Ю.
ІІ місце – Фролова Віталіна – Хмельницька  дитяча музична школа № 2, викладач Бережанська С.Б.
І місце – Калатіна Аріадна – Кам’янець-Подільський  НВК № 9,викладач Іваніцька Н.В.

Номінація – бандура-інструменталісти

молодша група

IІІ місце – Каплун Вікторія – Хмельницька  дитяча музична школа № 2, викладач Ковальська Т.В.
ІІ місце – Гончар Ілля – Хмельницька  дитяча школа мистецтв «Райдуга», викладач Вдовіна О.Р.
І місце – Правдинюк Ельвіра – Хмельницька  дитяча музична школа № 3, викладач Король Л.М.

старша група

IІІ місце – Хатько Катерина – Хмельницька  дитяча школа мистецтв «Райдуга», викладач Вдовіна О.Р.
ІІ місце – Чернега Вікторія – Хмельницька  дитяча музична школа № 3,викладач Король Л.М.
ІІ місце – Мойсюк Вадим – Хмельницька дитяча музична школа №2, викладач Цимбаліста Г.В.
І місце – Миц Вікторія – Хмельницька  дитяча школа мистецтв «Райдуга», викладач Вдовіна О.Р.

Номінація – бандура-вокалісти

молодша група

IІІ місце – Лесик Анастасія – Старокостянтинівська дитяча музична школа, викладач Петлюк В.А.
ІІІ місце – Правдинюк Ельвіра – Хмельницька  дитяча музична школа № 3, викладач Король Л.М.
ІІ місце – Длугаш Юлія – Хмельницька  дитяча музична школа № 3, викладач Король Л.М.
І місце – Захаренко Маргаріта – Хмельницька  дитяча школа мистецтв, викладач Ковбасіста М.О.

старша група

IІІ місце – Скакун Вікторія – Хмельницька  дитяча музична школа № 3,викладач Король Л.М.
IІІ місце – Гулевич Катерина – Чорноострівська  дитяча музична школа, викладач Гончарук А.М.
ІІ місце – Онищук Вікторія – Хмельницька  дитяча школа мистецтв «Райдуга», викладач Вдовіна О.Р.
І місце – Торжинська Олександра – Кам’янець-Подільська   ДМШ ім. Ф.Ганіцького, викладач Бачинський Д.П.

Номінація – скрипка

молодша група

IІІ місце – Попадин Анна – Городоцька музична школа, викладач Коморна Л.О.
ІІІ місце – Сімчук Дар’я – Кам’янець-Подільська   ДМШ ім. Ф. Ганіцького, викладач Сидорук С.А.
ІІІ місце – Посна Марія – Кам’янець-Подільський  НВК № 9,викладач  Александрович Н.Й.
ІІІ місце – Савчук Марія – Хмельницька  дитяча музична школа № 2, викладач Стан Т.М.
ІІІ місце – Петручик Віталій – Кам’янець-Подільський  НВК № 9,викладач Кулішина В.Г.
ІІ місце – Кричковська Уляна – Кам’янець-Подільський  НВК № 9, викладач  Скварко І.А.
І місце – Федорчук Дарина – Деражнянська районна дитяча школа мистецтв, викладач Іконова І.І.
І місце – Тимощук Олександра – Волочиська дитяча школа мистецтв, викладач Лемешко Н.М.

старша група

IІІ місце – Турик Андрій – Кам’янець-Подільська   ДМШ ім.Ганіцького, викладач Вінцерської Л.Д.
ІІІ місце – Колесник Софія – Кам’янець-Подільська   ДМШ ім. Ганіцького, викладач Вітковська С.О.
ІІ місце – Дзивульська Яна – Хмельницька  дитяча школа мистецтв «Райдуга»,викладач Ковальчук Г.О.
ІІ місце – Білоус Ілля – Хмельницька дитяча музична школа № 2, викладач Стан Т.М.
І місце – Корженко Ольга – Кам’янець-Подільський  НВК № 9,викладач Александрович Н.Й.

Номінація – баян, акордеон

молодша група

ІІІ місце – Курій Святослав – Дунаєвецька дитяча школа мистецтв, викладач  Фурман Д.М.
ІІІ місце – Хоменко Олександр – Хмельницька дитяча музична школа № 2, викладач Созонюк Ю.В.
ІІ місце – Барабаш Тарас – Деражнянська районна дитяча музична школа, викладач Буй Н.В.
ІІ місце – Сабадаш Юлія – Ярмолинецька дитяча школа мистецтв, викладач  Школяр С.Л.
І місце – Богуш Ярослав – Хмельницька дитяча школа мистецтв, викладач Созонюк Ю.В.
І місце – Волоховський Данило – Кам’янець-Подільський  НВК № 9,викладач  Крайняк В.В.

старша група

ІІІ місце – Лисий Ростислав – Дунаєвецька дитяча школа мистецтв, викладач  Михаськов Л.В.
ІІІ місце – Ковацький Олександр – Городоцька дитяча музична школа, викладач  Задорожний В.А.
ІІІ місце – Оріщена Аліна – Летичівська дитяча музична школа, викладач  Оріщен В.В.
ІІ місце – Повозніков Денис – Кам’янець-Подільський  НВК № 9, викладач  Крайняк В.В.
ІІ місце – Величко Юлія – Шарівська дитяча музична школа, викладач  Величко І.В.
І місце – Бойко Олександр – Старокостянтинівська дитяча музична школа, викладач  Рець Л.Ф.
І місце – Ліштаба Єгор – Старокостянтинівська дитяча музична школа, викладач  Горбачов М.В.
Також відзначена робота концертмейстерів, а саме:
Звір К.В. – Хмельницька дитяча музична школа № 2
Акуленко Т.І. – Деражнянська районна дитяча музична школа
Павлунішена І.М. – Кам’янець-Подільська міська дитяча школа мистецтв
Петрушко О.В. – Волочиська дитяча школа мистецтв
Герасимюк А.М. -  Хмельницька дитяча музична школа № 2
Шипович Н.С. – Деражнянська районна дитяча школа
Федькова А.О. – Кам’янець-Подільський   НВК № 9
Макогон С.І. – Волочиська дитяча школа мистецтв
Джигалюк Л.П. – Кам’янець-Подільський   НВК № 9
Рубіжна Т.О.  -  Кам’янець-Подільська міська музична школа  ім. Ф. Ганіцького
Ярошевська Н.О. – Городоцька музична школа
Олійник Г.О. – Хмельницька дитяча школа мистецтв «Райдуга»
Пасічук А.І. – Кам’янець-Подільська міська музична школа  ім. Ф. Ганіцького
Шамрелюк Т.М. – Шепетівська дитяча музична школа
Щерба Л.В. – Шепетівська дитяча музична школа
Степанова С.А. – Хмельницька  дитяча музична школа № 2
Атаманюк О.Ю. – Кам’янець-Подільська міська музична школа  ім. Ф. Ганіцького
Желавська І.О. – Кам’янець-Подільський  НВК № 9
Гайдамашко Н.В. – Кам’янець-Подільський  НВК № 9
Чигрин Т.А. – Хмельницька  дитяча музична школа № 1 ім. М. Мозгового
Суханюк В.В. – Чорноострівська дитяча музична школа.

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Вересень 2017
П В С Ч П С Н
« Сер    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930