З нагоди Міжнародного дня дитячої книги в обласному літературному музеї відбулася зустріч письменників з учнями 3 класу Хмельницького обласного ліцею № 17.![літ1](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/04/літ1-300x180.jpg)
Василь Горбатюк прочитав оповідання «Ластів’їне гніздо» із збірки «Хто перший?». Ніна Шмурикова-Гаврилюк презентувала свою книжку віршів «Хоробрий Сашко». Поетеса акцентувала увага на тому, що сьогодні, коли Україна переживає непрості часи, діти, як і дорослі, також мають вболівати за мир, тому, окрім творів про пригоди маленького захисника Сашка, прочитала вірш «Що значить мир».![літ2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/04/літ2-300x180.jpg)
Особливого настрою дітворі додав виступ Людмили Савчук. Вона не лише ділилася своєю творчістю із кмітливими третьокласниками, а найактивнішим, тим, хто читав напам’ять вірші, дарувала свої книжечки. Бажаючих отримати збірку творів відомої подільської поетеси було чимало. Приємно вразило те, що серед учнів були й такі, які самі пробують писати.![літ3](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/04/літ3-300x180.jpg)
На завершення заходу діти із класним керівником Аллою Володимирівною Пастух вручили письменникам квіти, подякували за гарні твори, пообіцяли, що обов’язково будуть читати книги, адже з них можна дізнатися багато нового і цікавого.