Наближається найвеличніше свято нашого народу – Великдень. До Великодня готуються і читачі обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка. Вони старанно навчаються виготовляти Великодні мальованки під час майстер-класів “Диво-яєчко” та “Пасхальні писанки із фетру”. Майстрували, малювали, витинали, фарбували, декорували діти та дорослі. Майстрині із вищого художнього професійного училища смт. Гриців №19 Інна Слаба та Наталія Фурман навчали школярів виготовляти писанки у техніці травлення. Діти ознайомилися з орнаментами, працювали із воском та проводили хімічні реакції витравлювання кольорів. Також читачі бібліотеки навчалися виготовляти писанки із фетру. Вони виконували яскраві аплікації, фантазували. Диво-яєчка вигравали яскравими кольорами та цікавими орнаментами.![краш1](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/04/краш1-300x225.jpg)
Напередодні свят відбулося і відкриття виставки творчих робіт студентів ВХПУ №19 смт.Гриців “Великодні дзвони” та “На хвилях живопису”. Виставкові зали бібліотеки замайоріли живими кольорами творчої майстерності грицівських талантів. На відкриття одразу двох виставок творчих робіт студентів вищого художнього професійного училища № 19 смт. Гриців завітали студенти ХГПА. Можна сміливо сказати, що цього разу відбувся день Грицева у бібліотеці, адже усі бажаючі познайомилися із двома експозиціями творчих робіт, через красномовну розповідь заступника директора ВХПУ Слабої І. П. помандрували творчими здобутками та широкою палітрою спеціальностей училища. Гості приймали подарунки – мелодійні пісні у виконанні студенток музичного училища імені В. Заремби В.Тімощук, А.Волошиної, Н.Грицини та викладача дитячої школи мистецтв І. Лисициної.![краш2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/04/краш2-300x225.jpg)
![краш3](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/04/краш3-300x168.jpg)
![краш4](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/04/краш4-300x169.jpg)