Годину здоров’я із такою назвою підготували та провели працівники Шепетівської центральної районної бібліотеки ім. М. Коцюбинського для студентів та викладачів коледжу ПДАТУ. Із такою ж назвою оформили й книжкову виставку, де представлено літературу про шкідливість та небезпеку алкоголю, тютюнопаління, наркотичних речовин, СНІД.![шеп1](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/04/шеп1-300x225.jpg)
Завідуюча відділом обслуговування Зінаїда Романюк нагадала всім відому приказку: “Скільки людей, скільки й думок”. Але щодо шкідливих звичок, які згубно впливають на стан та здоров’я людини, має бути вірний вибір. Не вживати алкогольні напої, наркотики, не палити, чітко розуміти проблеми СНІДу – це сьогодні одне з важливих життєвих принципів кожної людини.![шеп2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/04/шеп2-300x225.jpg)
До участі в заході була запрошена лікар – педіатр із 45- річним медичним стажем роботи Ніна Вовчемис. Вона змістовно, тактовно, зрозуміло розповіла про вплив на здоров’я шкідливих речовин, наголосила про необхідність ведення здорового способу життя. Розповідь супроводжувалася відеопрезентацією.![шеп3](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/04/шеп3-300x225.jpg)
Присутні на заході мали можливість поставити спеціалісту свої запитання.![шеп4](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/04/шеп4-300x225.jpg)