У Волочиському центрі культури і дозвілля “Гармонія” відбувся вже традиційний обласний огляд-конкурс аматорських хорових колективів. Організаторами дійства виступили Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва спільно з Волочиською міською об’єднаною територіальною громадою.![б1](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/04/б11-300x224.jpg)
Цього року огляд-конкурс – особливий, адже віднині він носитиме ім’я професіонала і практика, талановитого музиканта, невтомного популяризатора вокально-хорового мистецтва, заслуженого працівника культури України Бідюка Миколи Васильовича.![б2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/04/б21-300x200.jpg)
Шістнадцять академічних та народних хорових колективів з різних регіонів Хмельниччини зібрав нинішній пісенний форум.
З вітальними словами до присутніх звернулися: голова ради Волочиської міської об’єднаної територіальної громади Костянтин Черниченко та представник одного з благодійних фондів Володимир Петрук, які фінансово підтримали організацію та проведення мистецької акції.![б3](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/04/б31-300x200.jpg)
Відкривали конкурсну програму почесні гості – знаний не лише на теренах області, а й інших куточках нашої держави, народний аматорський хор “Енергетик” ПАТ “Хмельницькобленерго”, яким понад 20 років опікувався Микола Бідюк. Продовжили виступ найкращі аматорські колективи, що гідно представили свої творчі доробки.![б4](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/04/б41-300x200.jpg)
Оцінювало конкурс журі у складі: Ігоря Цмура - художнього керівника та головного диригента Хмельницького академічного муніципального камерного хору, заслуженого діяча мистецтв України (голова журі), Віктора Супрунова – старшого викладача відділу “Хорове диригування” Хмельницького музичного училища ім. В. Заремби, Катерини Дробіт – головного хормейстера академічного ансамблю пісні і танцю “Козаки Поділля” Хмельницької обласної філармонії, Олени Ільїнської – заступника директора Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва, заслуженого працівника культури України, Олександра Серветника – провідного методиста ОНМЦ, Тамари Бохонько – методиста ОНМЦ.![б5](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/04/б51-300x200.jpg)
Переможцями огляду-конкурсу стали:
у номінації «Академічний спів»: народний аматорський академічний хор Шепетівського РБК, керівник А.Сідлецький (І місце), народна академічна хорова капела “Мелос” Волочиського ЦКіД “Гармонія”, керівник заслужений працівник культури України Ц. Зюлковський; чоловічий хор Теофіпольського РБК, керівник М. Хом’як; камерний академічний хор “Гармонія” Білогірської школи мистецтв, керівник І. Цибуля поділили ІІ місце;![б6](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/04/б6-300x200.jpg)
у номінації «Народний спів» Гран-Прі отримав народний аматорський хор “Подільське намисто” Волочиського ЦКіД “Гармонія”, керівник С.Мельничук.
І місце журі присудило: народному аматорському хору “Поліська перлина” Славутського РБК, керівник А.Мальчук; народному аматорському хору “Доброслав” Старокостянтинівського МБК, керівник Г.Зелінський.![б7](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/04/б7-300x168.jpg)
Народний хор української пісні “Розмай” Кам’янець-Подільського районного центру культури і мистецтв “Розмай”, керівник – М.Кузів; народний аматорський хор української пісні “Смотрич” Кам’янець-Подільського МБК, керівник – заслужений працівник культури України, член Національної музичної спілки України М.Мельник та хоровий колектив “Перлина Поділля” Війтовецького БК, керівник М. Гречківський розділили друге місце.
ІІІ місце посів народний аматорський ансамбль пісні і танцю “Случ”, керівник Б.Токовенко.